Niepełnosprawni

Apel Ogólnopolskiej Bazy Pracodawców Osób Niepełnosprawnych do wszystkich Pracodawców w sprawie pomocy dla placówek ochrony zdrowia.

06 kwiecień 2020

DO WSZYSTKICH PRACODAWCÓW W SPRAWIE POMOCY DLA PLACÓWEK OCHRONY ZDROWIA

źródło: obpon.pl

Jesteśmy świadkami ogromnego zaangażowania i wysiłku, jaki codziennie podejmuje Służba Zdrowia w całym kraju, dbając o innych w czasie epidemii wirusa COVID 19. Ten okres to czas ogromnych wyrzeczeń dla nas wszystkich.

Jako firma reprezentująca i dbająca już od ponad 20 lat o interesy osób z niepełnosprawnościami oraz ich pracodawców w Polsce oraz wspierająca idee zatrudniania i rehabilitacji zawodowej tych osób, szczególnie rozumiemy i doceniamy oddanie i służbę chorym i potrzebującym.

Dlatego też Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych pragnie, w geście wdzięczności i moralnego obowiązku, ofiarować Szpitalom i innym placówkom medycznym odpowiednie do aktualnego zapotrzebowania pomoce, brakujący sprzęt czy wyposażanie niezbędne do niesienia pomocy i ratowania życia ludzkiego. Wierzymy, że wspólne oddanie się idei pomocy w tym trudnym czasie przyczyni się do jak najszybszej stabilizacji i powrotu do normalności, a nasze wspólne zaangażowanie spowoduje skrócenie okresu pandemii w naszym kraju.

Apelujemy tym samym do Państwa - zwłaszcza przedstawicieli branży medycznej i tekstylnej, zajmującej się produkcją i dystrybucją jednorazowego sprzętu medycznego, środków higienicznych i czystości, maseczek ochronnych, fartuchów czy innego asortymentu rehabilitacyjnego, mogącego wspomóc placówki medyczne w dobie walki z epidemią koronawirusa w Polsce o podobną postawę, jak również o pomoc w zakresie nabycia/zakupienia niżej wymienionego asortymentu, który zostanie przekazany przez naszą firmę wybranym szpitalom w darowiźnie.

Prosimy Was o przekazanie informacji o swoich możliwościach produkcyjnych i dystrybucyjnych lub też informację o miejscach, w których możliwe jest nabycie poniższych produktów....

czytaj więcej: www.obpon.pl


autor: Krzysztof Kuncelman, Prezes Zarządu OBPON

źródło: www.obpon.pl