Pracownik serwisu sprzątającego z orzeczeniem w Gliwicach

Zakłady Usługowe EZT śląskie · Gliwice opublikowano: 22 luty 2019 08:34

Zakres obowiązków

  • sprzątanie biur korytarzy i sanitariatów (praca dla Pani z orzeczeniem)
  • utrzymanie czystości w magazynie - mycie maszynowe (praca dla Pana)

Wymagania

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - mile widziany stopień umiarkowany

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, cały lub 3/4 etatu
  • pracę na jedną zmianę
  • pakiet socjalny
  • solidne przeszkolenie
  • miłą atmosferę i opiekę kierowników obiektu

Informacje dodatkowe

Kandydatów przesyłąjących swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli: “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” Lub/i: “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

O firmie

EZT S.A. – dbamy o czystość i bezpieczeństwo od 1990 roku!

Założycielami Zakładów Usługowych „EZT” S.A. są Wojciech Haliniak oraz Witold Rosa. Początki współpracy sięgają jeszcze studiów na Politechnice Śląskiej w Gliwicach i pracy na rzecz Spółdzielni Studenckiej.

W 1990 r. powstała spółka cywilna, która w chwili obecnej funkcjonuje jako Spółka Akcyjna. Pierwsze doświadczenia zostały zdobyte podczas realizacji usług czystościowych na rzecz PKP.

Pracownicy Zakładów usługowych EZT byli odpowiedzialni za sprzątanie wagonów, lokomotywowni, czy też pomieszczeń biurowych. W pierwszych latach działalności firma świadczyła usługi na rzecz: Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Sosnowcu, Katowicach, Dąbrowie Górniczej i Będzinie, Elektrociepłownia w Będzinie, PEPSI w Katowicach.

W 1995 roku firma EZT uzyskała status Zakładu Pracy Chronionej. Rok później otrzymaliśmy koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia. 1997 rok – to rozpoczęcie ochrony studentów, pracowników oraz mienia Uniwersytetu Śląskiego. Na tym nie koniec! Chroniliśmy również takie firmy jak: STRABAG w Krakowie, WODOCIĄGI w Gliwicach, MITTAL (Huta Cedler) w Katowicach.

Ilość wyświetleń oferty: 130

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.