Pracownik Ochrony Fizycznej - PORTIER - Bielsko-Biała, CIESZYN, ŻYWIEC, Ustroń

TATWEDO Bielsko śląskie · Bielsko-Biała opublikowano: 10 maj 2019 10:10

Zakres obowiązków

  • Praca w ochronie i dozorowaniu obiektów na terenie miast : Bielsko - Biała, Żywiec, Cieszyn, Ustroń, Żory

Wymagania

  • WARUNEK : wymagana grupa niepełnosprawności co najmniej w stopniu II [umiarkowanym] lub II grupa ZUS.
  • Dyspozycyjność, uczciwość, rzetelność.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Umowa o pracę - PRACA stała.

Informacje dodatkowe

Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy.

O firmie

Agencja Detektywistyczna TATWEDO Spółka z o. o. z siedzibą w Bielsku - Białej ul. Powstańców Śląskich 6 prowadzi działalność gospodarczą od 1993r.

Agencja ” TATWEDO ” prowadzi działalność usługową na terenie kraju, zgodnie z wydaną na czas nieokreślony koncesją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych

i administracji w zakresie :

- ochrony osób i mienia,

- fizycznej ochrony obiektów,

- usług detektywistycznych.

Ponadto zakres prowadzenia działalności gospodarczej poszerzony został na usługi nie koncesjonowane w zakresie :

- wykonywanie czynności związanych ze sprzątaniem pomieszczeń biurowych i hal produkcyjnych,

- sprzątanie obiektów.

Agencja Detektywistyczna TATWEDO posiada Certyfikat ISO 9001 : 2015 systemów zarządzania jakością w zakresie

świadczenia usług ochrony osób, mienia i kompleksowego sprzątania obiektów i jest od 1996 roku członkiem Polskiego Związku

Pracodawców OCHRONA w Warszawie.

Ilość wyświetleń oferty: 88

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.