Pracownik Produkcji

FIBRAIN podkarpackie · Zaczernie opublikowano: 31 październik 2018 10:16

Zakres obowiązków

  • Praca na liniach montażowych patchcordów światłowodowych,
  • Praca zgodna z instrukcjami pracy, przestrzeganie ogólnych przepisów,
  • Realizacja powierzonych obowiązków, wyrabianie norm produkcyjnych pod względem ilościowym oraz jakościowym,
  • Praca w systemie 2 lub 3-zmianowym ( w zależności od działu),

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • Zdolności manualne,

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie pracy na produkcji,

Oferujemy

  • Stabilna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,

Informacje dodatkowe

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)."

O firmie

FIBRAIN Sp. z o.o. jest jednym z najnowocześniejszych polskich producentów osprzętu dla szeroko pojętej telekomunikacji XXI wieku. Obecnie firma zaliczana jest do grona liderów w Europie firm zajmujących się produkcją innowacyjnych rozwiązań światłowodowych oraz kompleksowych systemów do budowy sieci światłowodowych FTTX. Firma posiada rozbudowaną sieć sprzedaży z centralą w Rzeszowie oraz oddziałami w Łodzi, Warszawie, Katowicach, Krakowie i Sopocie.

Ilość wyświetleń oferty: 306

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.