Pracownik biurowy – Telepraca

OTTO WORK FORCE POLSKA Cała Polska opublikowano: 08 listopad 2019

Zakres obowiązków

  • Zadania administracyjno-biurowe,
  • Pomoc przy realizowaniu procesów rekrutacyjnych,
  • Raportowanie,
  • Wsparcie zespołu w innych pracach zleconych.

Wymagania

  • Czekamy na aplikacje osób, które:
  • Są zmotywowane i chętne do pracy,
  • Cechują się dokładnością oraz dbałością o część formalną zleconych zadań,
  • Potrafią pracować w środowisku MS Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w Telepracy
  • Samodyscyplina

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń w międzynarodowym środowisku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Stabilność zatrudnienia.

Informacje dodatkowe

W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/Obowi%C4%85zekHR.pdf OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. KRAZ 2590

O firmie

Jesteśmy wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

Ilość wyświetleń oferty: 178

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.