Reflex lubelskie · Dęblin opublikowano: 08 listopad 2019

Zakres obowiązków

  • Patrolowanie terenu

Wymagania

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Niepełnosprawność

Mile widziane

  • Doświadczenie
  • Punktualność
  • Sumienność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Świadczenia socjalne,
  • Umowę o pracę.

O firmie

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Reflex" sp. z o. o. jest podmiotem gospodarczym, powołanym do świadczenia usług w zakresie ochrony osób i mienia. Firma powstała w 2002 r. wykorzystując wieloletni staż w sektorze ochrony, własne doświadczenie w pracy w lokalach rozrywkowych, grupach interwencyjnych i konwojowych.

Działalność gospodarcza w obszarze ochrony osób i mienia prowadzona jest na podstawie Koncesji MSWiA L-0510/02, KRS 0000130996.

Do każdego przesłanego CV prosimy o dopisanie klauzuli:

Ilość wyświetleń oferty: 9

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.