Pracownik Działu Obsługi Klienta

HAKO Sp. z o.o. mazowieckie · Warszawa opublikowano: 19 listopad 2019

Zakres obowiązków

  • Praca w dziale handlowym przy bezpośredniej i telefonicznej obsłudze klientów.
  • Składanie zamówień i nawiązywanie kontaktów z dostawcami i podwykonawcami.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Koordynacja pracy działu handlowego, projektowego i produkcji.

Wymagania

  • Wymagana znajomość programów biurowych,
  • obsługi komputera,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • komunikatywność.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 2.200 zł netto.

Informacje dodatkowe

Z uwagi na bariery architektoniczne (m.in. brak windy) nie mamy możliwości zatrudnienia osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim.

O firmie

Firma HAKO już od ponad 20-stu lat specjalizuje się w dziedzinie haftu komputerowego i technik pokrewnych. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie i zaufanie wielu klientów. Nie boimy się wyzwań, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem. Wykonujemy hafty na odzieży reklamowej, roboczej i służbowej. Jesteśmy wiodącym na polskim rynku producentem przedmiotów zaopatrzenia mundurowego dla różnych formacji mundurowych, w tym również dla wojska, policji, straży pożarnej, straży miejskej. Realizujemy również zamówienia na odzież szytą (koszule, marynarki, czapki), a także flagi gabinetowe, proporczyki, sztandary itp. Poprzez wieloletnie doświadczenie, własny budynek biurowo-produkcyjny, nowoczesny i różnorodny park maszynowy oraz posiadanie wdrożonego systemu zarządzania jakością w procesach projektowania i produkcji zgodnego z normami ISO 9001:2015 oraz AQAP 2110:2016 zapewniamy wysoką jakość usług i produktów. Nasze wyroby wykonujemy z tkanin, surowców i nici posiadających niezbędne certyfikaty wymagane na rynkach UE, w tym OEKO-TEX.

Ilość wyświetleń oferty: 193

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.