Pracownik Demontażu

TDM Electronics S.A. mazowieckie · Tarczyn opublikowano: 29 listopad 2019

Zakres obowiązków

  • rozbiórka i ręczny demontaż elektroniki,
  • praca przy użyciu narzędzi takich jak: szlifierka, wkrętarki oraz narzędzi ręcznych (śrubokręty)

Wymagania

  • sprawność dwóch rąk
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie i chęć do pracy

Mile widziane

  • ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Oferujemy

  • Długotrwałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Ciekawą pracę w miłej atmosferze;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Pracę na 1 zmianę od poniedziałku do piątku

O firmie

Firma TDM Electronics zajmuje się zagospodarowywaniem nadwyżek sprzętu związanego z infrastrukturą telekomunikacyjną, łącznościową i energetyczną. Firma działa na rynku międzynarodowym będąc jednym z liderów swojej branży.

Ilość wyświetleń oferty: 21

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.