Wyślij swoje bezpłatne zgłoszenie

Zostaw swoje CV i pozwól pracodawcy znaleźć Ciebie.
Zajmie Ci to tylko 2 minuty.


Przedstaw się

Twoje dane kontaktowe

Twoje dane adresowe

Określ swój stopień niepełnosprawności

Akceptuje regulamin serwisu Werbeo.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolska Baza Pracy Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Rzeszowie moich danych osobowych... czytaj dalej

Dlaczego Werbeo?

To pierwszy portal z ogłoszeniami o pracę, uwzględniający potrzeby zawodowe osób z niepełnosprawnościami.
  • Bezpłatny profil kandydata
  • Gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy
  • Tylko sprawdzeni i zaufani pracodawcy
  • Oferty pracy dopasowane do Ciebie

Zaufali nam

Poznaj Firmy, które już skorzystały na współpracy z WERBEO i dołącz do ich grona!

Jesteś osobą niepełnosprawną i szukasz zatrudnienia? Werbeo Ci w tym pomoże! Werbeo to portal z ogłoszeniami o pracę dla osób niepełnosprawnych. Świadczymy bezpłatne usługi wspierające wejście na rynek pracy osób z niepełnosprawnościami. Werbeo to gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy. Z naszych usług może skorzystać każda pełnoletnia osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Ogłoszenia o pracę dedykowane są osobom z lekkim, umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności.

Dzięki nam zyskujesz dostęp do największej bazy sprawdzonych i zaufanych pracodawców z całej Polski. Oferty pracy są dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb. Ponadto, Werbeo to bezpłatne kursy, szkolenia, warsztaty i opieka wykwalifikowanych doradców i ekspertów z zakresu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Dołącz do Nas już dziś!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.

×

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.