Praca

Korzystasz z home office? Czas uporządkować przestrzeń

21 marzec 2022

Praca z domu dla wielu stała się standardem lub częstą alternatywą dla wizyt w biurze. Aby wykonywać ją wygodnie i efektywnie, należy poczynić pewne przygotowania. Sprawdźcie nasze propozycje dla domowych biur.

źródło: fot. pixabay

Mimo wzrostu popularności pracy zdalnej, blisko 40 proc. (CBRE) z nas postrzega ją jako bardziej męczącą niż praca stacjonarna. Jedną z kluczowych przyczyn takiego stanu rzeczy jest brak dostosowania warunków w domu do obowiązków zawodowych na pełen etat.

Dlatego najwyższy czas, by przyjrzeć się swojemu komfortowi pracy z domu i znacząco go podnieść. Jeżeli część życia zawodowego rozgrywa się w prywatnych czterech ścianach, warto zainwestować w rozwiązania usprawniające przestrzeń. Wpłynie to pozytywnie na każdy aspekt naszej pracy – szczególnie na skupienie, tak potrzebne przy zadaniach umysłowych.

Od czego zacząć?

  - Podstawą biurowej pracy jest solidne biurko, na którym opierają się wszystkie nasze obowiązki. Do tego celu warto wybrać systemy, które zostały zaprojektowane właśnie z myślą o potrzebach pracownika i jego kilkugodzinnej aktywności - mówi Michał Kichler, manager ds. doradztwa technicznego i szkoleń Häfele....


czytaj więcej: www.pulshr.pl


autor: HouseMarket.pl/Raf

źródło: www.pulshr.pl