Historie sukcesów

Sprawdź, co sądzą o nas osoby, które zdecydowały się na
współpracę z WERBEO.

Nie wyobrażam sobie pracy bez innych ludzi. Bezcenna jest pomoc i wsparcie przełożonych, ich zrozumienie oraz empatia. Praca daje mi  duże zadowolenie, satysfakcję z osiąganych rezultatów. Dzięki niej ciągle się rozwijam i realizuje nowe cele pomimo mojej niepełnosprawności, która tutaj nie ma znaczenia.

Dagmara

Dla mnie praca to poczucie własnej wartości. Powinna dawać satysfakcję i być taka, do której wstajesz codziennie rano z uśmiechem na ustach. Tak było w moim przypadku.  Z czystym sumieniem polecam każdemu,  kto stawia pierwsze kroki z poszukiwaniu pracy jako osoba z niepełnosprawnością - Ja rok temu dokonałam takiego wyboru i nie żałowałam ani sekundy.

Agnieszka

Z perspektywy wózka inwalidzkiego świat trochę przeraża, ale to nie przeszkadza realizować się zawodowo i zdobywać nowe doświadczenia, dlatego praca zdalna jest dla mnie moją strefą komfortu.  Niepełnosprawność to stan zalęknionego umysłu.

Jarek

Cieszę się, że firma daje zatrudnienie osobom z niepełnosprawnościami i daje im możliwość rozwoju. Jesteśmy traktowani przez firmę na równi z osobami zdrowymi, co też według mnie jest bardzo istotne, bo przecież tak naprawdę wszyscy jesteśmy tacy sami. Dzięki pracy zyskałam większą pewność siebie, stałam się bardziej asertywna.

Krystyna

Zarejestruj się

Współpracujemy z najlepszymi