Aktualności
Wersja Start

Wersja Start

0.00 pln

za 3 ogłoszenia

  • 30 dni emisji
  • 1 województwo
  • 2 kategorie

Wersja START to powitalny pakiet WERBEO.
Aby skorzystać z promocji kliknij 'Rozpocznij'.

Rozpocznij

Dodaj trzy darmowe ogłoszenia. Po 30 dniach emisji będziesz mógł wybrać wersję: BASIC, PREMIUM lub BUSINESS.

W standardzie

  • Logo firmy
  • Automatyczne powiadomienia

Historia sukcesów

Zobacz, co sądzą o nas osoby, które zdecydowały się na współpracę z WERBEO.
Zatrudnienie to dla osób niepełnosprawnych nie tylko szansa na stabilizację finansową, ale też z pewnością forma autoterapii. Dzięki WERBEO masz szansę pracować na różnych stanowiskach, przy wielu ciekawych projektach.
Kamila
Kraków
Mieszkam w Malborku a pracuje w Krakowie! Ale nie muszę codziennie dojeżdżać :) Dzięki WERBEO znalazłem zdalną pracę. Wymaga to ode mnie samodyscypliny, ale wreszcie jestem bardziej samodzielny i niezależny - także finansowo.
Krystian
Malbork
Dzięki WERBEO znalazłem zajęcie odpowiadające mojemu wyksztalceniu i doświadczeniu. Dzięki zatrudnieniu w formie telepracy, mogę pogodzić pracę z obowiązkami wynikającymi z mojej edukacji. Rekomenduję więc z pełnym przekonaniem WERBEO!
Michał
Katowice
Gdyby nie WERBEO, nigdy bym nie znalazł pracy.To firma solidna dająca możliwość stabilnej pracy i rozwoju kariery w miłej atmosferze oraz pracy z  życzliwymi, pomocnymi ludźmi na każdym szczeblu.
Jarosław
Koniecpol
Jestem zadowolona ze współpracy z firmą WERBEO. Dzięki niej wróciłam na rynek pracy. Zmieniłam branżę, dzięki czemu rozwijam się i nie czuję się zaszufladkowana czy odsunięta na bok z powodu niepełnosprawności. Cieszę się, że pracuję w dobrym środowisku i, że zawsze mogę liczyć na wsparcie i wyrozumiałość w pracy.
Ewelina
Ożarów Mazowiecki
Pracuje jako pracownik ochrony. Pracę znalazłem dzięki WERBEO. Oprócz zarabiania pieniędzy, czuje się także potrzebny. To dla mnie ważne. Każdemu polecam współpracę z WERBEO.
Kazimierz
Piotrków Trybunalski
Dzięki WERBEO mogę wzbogacać moje umiejętności i doświadczenie zawodowe. Atmosfera w pracy jest niezwykle miła a kadra firmy jest bardzo życzliwa i pomocna.
Marcin
Kalisz
Dzięki współpracy z WERBEO mogę rozwijać się, poszerzać swoje horyzonty i doświadczenia zawodowe. Poprawiła się również moja sytuacja materialna i społeczna. Mogę liczyć na wsparcie merytoryczne i nie tylko pracowników WERBEO.
Szczepan
Krzczonów
Takiej pracy właśnie szukałam! Zatrudnienie z WERBEO to dla osób niepełnosprawnych - ale także i dla mnie i mojej rodziny nie tylko szansa na stabilizację finansową, ale też z pewnością forma autoterapii. Z WERBEO masz szansę pracować na różnych stanowiskach, przy wielu ciekawych projektach.
Maria
GDYNIA
Dzięki WERBEO znalazłam satysfakcjonującą pracę. Jestem wykształconą osobą z dużym doświadczeniem w pracy z klientem, ale wreszcie nie muszę pracować za najniższą krajową.
Klaudia
Koszalin
Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Mam problem z poruszaniem się. Długo nie mogłem przez to znaleźć pracy. Dzięki WERBEO zostałem zatrudniony w formie telepracy i wykonuje swoje obowiązki z domu.
Bernard
Lublin
WERBEO pomogło mi nie tylko odnaleźć się zawodowo ale i społecznie. Odkąd pracuje, stałam się bardziej otwarta i odważniejsza. Gorąco polecam współpracę z WERBEO.
Krystyna
Płock
Nie miałam zbyt dużego doświadczenia zawodowego. Obawiałam się, że z tego powodu nie znajdę pracy. A WERBEO oprócz znalezienia mi zatrudnienia, dało mi także duże wsparcie mentalne. Cieszę się, że trafiłam na taki zespół.
Daria
Poznań
Jestem osobą niepełnoprawną. Długo nie mogłem znależć pracy w swojej miejscowości. Dzięki WERBEO znalazłem zatrudnienie w oddalonym o 20 km Krakowie i pracuje w super Firmie z super współpracownikami.
Dawid
wieliczka
Korzystałem z usług wielu agencji pracy. Dopiero z WERBEO udało mi się znaleźć satysfakcjonujące zajęcie i co najważniejsze, mogę wykonywać swoją prace zdalnie. Polecam!
Tomasz
BIŁGORAJ
Zawsze kochałam zwierzęta. Na WERBEO znalazłam ofertę pracy w ośrodku adpocyjnym jako opiekun psów i kotów. To spełnienie moich marzeń. Dziękuje WERBEO!
Anna
PRZEMYŚL
Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, jak ważna jest dla człowieka praca. Nie inaczej jest z osobami niepełnosprawnymi. Taką możliwość daje nam WERBEO. To solidna firma dająca możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
Mirosława
Rzeszów
WERBEO daje możliwości, wspiera i pomaga w aktywizacji zawodowej. To firma absolutnie profesjonalna pod względem kontaktu, wdrażania w obowiązki, delegowania zadań, pomocy w razie wątpliwości, oraz empatii wobec naszych niedomagań zdrowotnych.
Magdalena
Wrocław
Warto skorzystać z usług WERBEO. 2 lata temu zrobiłem kurs operatora wózka widłowego. Nie sądziłem, że kiedyś mi się przyda. Dzięki WERBEO zmieniłem wreszcie pracę. Zostałem operatorem wózka widłowego w dużym magazynie budowlanym i zarabiam więcej.
Stefan
Łańcut

Zaufali nam

Poznaj Firmy, które już skorzystały na współpracy z WERBEO i dołącz do ich grona!

Jesteś osobą niepełnosprawną i szukasz zatrudnienia? Werbeo Ci w tym pomoże! Werbeo to portal z ogłoszeniami o pracę dla osób niepełnosprawnych. Świadczymy bezpłatne usługi wspierające wejście na rynek pracy osób z niepełnosprawnościami. Werbeo to gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy. Z naszych usług może skorzystać każda pełnoletnia osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Ogłoszenia o pracę dedykowane są osobom z lekkim, umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności.

Dzięki nam zyskujesz dostęp do największej bazy sprawdzonych i zaufanych pracodawców z całej Polski. Oferty pracy są dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb. Ponadto, Werbeo to bezpłatne kursy, szkolenia, warsztaty i opieka wykwalifikowanych doradców i ekspertów z zakresu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Dołącz do Nas już dziś!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.

×

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.