Historie sukcesów

Sprawdź, co sądzą o nas osoby, które zdecydowały się na
współpracę z WERBEO.

Kamila, Kraków

Zatrudnienie to dla osób niepełnosprawnych nie tylko szansa na stabilizację finansową, ale też z pewnością forma autoterapii. Dzięki WERBEO masz szansę pracować na różnych stanowiskach, przy wielu ciekawych projektach.

Krystian, Malbork

Mieszkam w Malborku a pracuje w Krakowie! Ale nie muszę codziennie dojeżdżać :) Dzięki WERBEO znalazłem zdalną pracę. Wymaga to ode mnie samodyscypliny, ale wreszcie jestem bardziej samodzielny i niezależny - także finansowo.

Michał, Katowice

Dzięki WERBEO znalazłem zajęcie odpowiadające mojemu wyksztalceniu i doświadczeniu. Dzięki zatrudnieniu w formie telepracy, mogę pogodzić pracę z obowiązkami wynikającymi z mojej edukacji. Rekomenduję więc z pełnym przekonaniem WERBEO!

Jarosław, Koniecpol

Gdyby nie WERBEO, nigdy bym nie znalazł pracy.To firma solidna dająca możliwość stabilnej pracy i rozwoju kariery w miłej atmosferze oraz pracy z  życzliwymi, pomocnymi ludźmi na każdym szczeblu.

Ewelina, Ożarów Mazowiecki

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą WERBEO. Dzięki niej wróciłam na rynek pracy. Zmieniłam branżę, dzięki czemu rozwijam się i nie czuję się zaszufladkowana czy odsunięta na bok z powodu niepełnosprawności. Cieszę się, że pracuję w dobrym środowisku i, że zawsze mogę liczyć na wsparcie i wyrozumiałość w pracy.

Kazimierz, Piotrków Trybunalski

Pracuje jako pracownik ochrony. Pracę znalazłem dzięki WERBEO. Oprócz zarabiania pieniędzy, czuje się także potrzebny. To dla mnie ważne. Każdemu polecam współpracę z WERBEO.

Marcin, Kalisz

Dzięki WERBEO mogę wzbogacać moje umiejętności i doświadczenie zawodowe. Atmosfera w pracy jest niezwykle miła a kadra firmy jest bardzo życzliwa i pomocna.

Szczepan, Krzczonów

Dzięki współpracy z WERBEO mogę rozwijać się, poszerzać swoje horyzonty i doświadczenia zawodowe. Poprawiła się również moja sytuacja materialna i społeczna. Mogę liczyć na wsparcie merytoryczne i nie tylko pracowników WERBEO.

Maria, GDYNIA

Takiej pracy właśnie szukałam! Zatrudnienie z WERBEO to dla osób niepełnosprawnych - ale także i dla mnie i mojej rodziny nie tylko szansa na stabilizację finansową, ale też z pewnością forma autoterapii. Z WERBEO masz szansę pracować na różnych stanowiskach, przy wielu ciekawych projektach.

Klaudia, Koszalin

Dzięki WERBEO znalazłam satysfakcjonującą pracę. Jestem wykształconą osobą z dużym doświadczeniem w pracy z klientem, ale wreszcie nie muszę pracować za najniższą krajową.

Bernard, Lublin

Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Mam problem z poruszaniem się. Długo nie mogłem przez to znaleźć pracy. Dzięki WERBEO zostałem zatrudniony w formie telepracy i wykonuje swoje obowiązki z domu.

Krystyna, Płock

WERBEO pomogło mi nie tylko odnaleźć się zawodowo ale i społecznie. Odkąd pracuje, stałam się bardziej otwarta i odważniejsza. Gorąco polecam współpracę z WERBEO.

Daria, Poznań

Nie miałam zbyt dużego doświadczenia zawodowego. Obawiałam się, że z tego powodu nie znajdę pracy. A WERBEO oprócz znalezienia mi zatrudnienia, dało mi także duże wsparcie mentalne. Cieszę się, że trafiłam na taki zespół.

Dawid, wieliczka

Jestem osobą niepełnoprawną. Długo nie mogłem znależć pracy w swojej miejscowości. Dzięki WERBEO znalazłem zatrudnienie w oddalonym o 20 km Krakowie i pracuje w super Firmie z super współpracownikami.

Tomasz, BIŁGORAJ

Korzystałem z usług wielu agencji pracy. Dopiero z WERBEO udało mi się znaleźć satysfakcjonujące zajęcie i co najważniejsze, mogę wykonywać swoją prace zdalnie. Polecam!

Anna, PRZEMYŚL

Zawsze kochałam zwierzęta. Na WERBEO znalazłam ofertę pracy w ośrodku adpocyjnym jako opiekun psów i kotów. To spełnienie moich marzeń. Dziękuje WERBEO!

Mirosława, Rzeszów

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, jak ważna jest dla człowieka praca. Nie inaczej jest z osobami niepełnosprawnymi. Taką możliwość daje nam WERBEO. To solidna firma dająca możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Magdalena, Wrocław

WERBEO daje możliwości, wspiera i pomaga w aktywizacji zawodowej. To firma absolutnie profesjonalna pod względem kontaktu, wdrażania w obowiązki, delegowania zadań, pomocy w razie wątpliwości, oraz empatii wobec naszych niedomagań zdrowotnych.

Stefan, Łańcut

Warto skorzystać z usług WERBEO. 2 lata temu zrobiłem kurs operatora wózka widłowego. Nie sądziłem, że kiedyś mi się przyda. Dzięki WERBEO zmieniłem wreszcie pracę. Zostałem operatorem wózka widłowego w dużym magazynie budowlanym i zarabiam więcej.

Zarejestruj się