Zleć indywidualną rekrutację

Zlecenie naszym specjalistom indywidualnej rekrutacji zapewnia oszczędność czasu i kosztów oraz dostęp do pewniejszych kandydatów. Oferujemy Państwu usługę selekcji i rekrutacji najlepszych pracowników spośród osób niepełnosprawnych aktywnych zawodowo oraz poszukujących pracy. Rekrutacja kandydatów jest prowadzona przez doświadczonych specjalistów,
a o całym procesie informujemy Państwa na bieżąco.

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza,
nasz konsultant skontaktuje się z Państwem

Wysłanie formularza jest niezobowiązujące.
Cena za usługę indywidualnej rekrutacji wyceniana jest każdorazowo, a opłata za usługę pobierana jest tylko, w przypadku wykonania zlecenia.

Podaj nam swoje dane kontaktowe i określ swoje potrzeby

Zaufali nam

Poznaj Firmy, które już skorzystały na współpracy z WERBEO i dołącz do ich grona!

Jesteś osobą niepełnosprawną i szukasz zatrudnienia? Werbeo Ci w tym pomoże! Werbeo to portal z ogłoszeniami o pracę dla osób niepełnosprawnych. Świadczymy bezpłatne usługi wspierające wejście na rynek pracy osób z niepełnosprawnościami. Werbeo to gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy. Z naszych usług może skorzystać każda pełnoletnia osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Ogłoszenia o pracę dedykowane są osobom z lekkim, umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności.

Dzięki nam zyskujesz dostęp do największej bazy sprawdzonych i zaufanych pracodawców z całej Polski. Oferty pracy są dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb. Ponadto, Werbeo to bezpłatne kursy, szkolenia, warsztaty i opieka wykwalifikowanych doradców i ekspertów z zakresu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Dołącz do Nas już dziś!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.

×

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.