Aktualności
Wersja Start

Wersja Start

0.00 pln

za 3 ogłoszenia

 • 30 dni emisji
 • 1 województwo
 • 2 kategorie

Wersja START to powitalny pakiet WERBEO.
Aby skorzystać z promocji kliknij 'Rozpocznij'.

Rozpocznij

Dodaj trzy darmowe ogłoszenia. Po 30 dniach emisji będziesz mógł wybrać wersję: BASIC, PREMIUM lub BUSINESS.

W standardzie

 • Logo firmy
 • Automatyczne powiadomienia

Jak znaleźć pracownika?

Zatrudniaj z fachowcami – agencji pracy jest sporo,
tylko my specjalizujemy się wyłącznie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością

Dane statystyczne

Populacja osób z niepełnosprawnością w Polsce może liczyć od 4,9 mln osób do nawet 7,7 mln osób.

Zdolnych do pracy w wieku produkcyjnym jest ok. 2 miliony. W połowie 2017 r. pracowało 463 tys. osób z niepełnosprawnością. To zaledwie co czwarta osoba w wieku produkcyjnym.

W 2017 roku ponad 264,7 tys. osób niepełnosprawnych jest zatrudnionych przez 29,6 tys. pracodawców, którzy pobierają dofinansowania do ich wynagrodzeń z PFRON. Widoczny jest systematyczny wzrost zatrudnienia osób z niepełnosprawnością u pracodawców na otwartym rynku pracy.

Średnia unijna w zatrudnieniu to ok. 50%, w Polsce to zaledwie 27%. Te dane wskazują jednoznacznie jak wiele jest jeszcze do zrobienia.

Problem

Skomplikowany proces zatrudnienia? Gdzie szukać kandydatów? Jak z nimi rozmawiać? Samodzielne próby znalezienia odpowiednich pracowników najczęściej kończyły się niepowodzeniem?

Odmienna specyfika prowadzenia dokumentacji kadrowej? Kontrole PFRON i złożone procedury uzyskiwania dofinansowań, stereotypy dotyczące osób z niepełnosprawnością, brak świadomości w zakresie obszarów działań możliwych do zagospodarowania w formie telperacy? Jak wystąpić o dofinansowanie?

Cel

Zatrudnienie pracowników  z niepełnosprawnością z określonymi umiejętnościami, dzięki którym uda się uzyskać pożądany efekt pracy oraz uzyskać znaczące oszczędności.

Z Werbeo o nic nie musisz się martwić

 • Rozpocznij od identyfikacji specyfiki działalności Twojej firmy i określ obszary, w których osoby z niepełnosprawnością mogą wspomóc już istniejące procesy lub zagospodarować te dotychczas odkładane na później, ale również ważne z punktu widzenia pracodawcy. Określ obszary pracy stacjonarnej oraz te możliwe do zrealizowania w formie telepracy.
 • Dodaj ogłoszenia o rekrutacji do portalu WERBEO.
 • Wspomóż działania rekrutacyjne zleceniem indywidualnej rekrutacji do WERBEO.
 • Wyliczymy potencjalne oszczędności z zatrudnienia i przychody z efektu pracy, przedstawiamy je na konkretnych liczbach, przystępujemy do rekrutacji, tworzymy całe działy pracowników oraz wypełniamy nimi poszczególne stanowiska - są to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami do wypełniania określonych czynności, jeśli zaś takich nam brakuje – szkolimy je. 
 • Doradzamy w tworzeniu teczki pracownika, kompletujemy dokumentację, zapewniamy doradztwo w zakresie specyfiki zatrudniania osób niepełnosprawnych.
 • Zapewniamy replacement pracowników. Szukamy rozwiązań, które zapewnią ciągłość zatrudnienia i funkcjonowania firmy oraz takich, które zapewnią poczucie bezpieczeństwa pracownikom.
 • Możemy przejąć nadzór nad efektem pracy osób z niepełnosprawnością. Jako zewnętrzna jednostka, dbamy, aby efekty ich pracy były dla pracodawcy zadowalające. 
 • Zapewniamy kompleksowość naszych usług, staramy się jak najmniej absorbować pracodawcę, przejmujemy na siebie większość lub nawet całość obowiązków. Na tym polega kompleksowość naszych usług.

Dlaczego Werbeo?

Nasz sukces wynika z tego, że my zajmujemy się tylko tą, ściśle określoną branżą – rekrutacją osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy specjalistami, przygotowywaliśmy się do tego od wielu lat, często uczyliśmy się  na własnych błędach.

Mamy odpowiednie doświadczenie i własne narzędzia, np. własny, jedyny w Polsce portal rekrutacyjny przeznaczony dla kandydatów z niepełnosprawnością, wyspecjalizowanych pracowników, aplikacje wspomagające procesy rekrutacyjne i zatrudnieniowe.

Jesteśmy nowocześni, nadążamy za postępem technologicznym, możliwościami i zmieniającym się rynkiem.

Posiadamy ogromną, tworzoną przez lata bazę kandydatów i pracowników. Nasza marka - wyrobiliśmy sobie na przestrzeni kilkunastu lat działalności spore zaufanie i to nie tylko wśród pracodawców, ale również samych osób niepełnosprawnych.

Do góry

Zobacz jak Werbeo pomaga w karierze

Zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo oraz przygotujemy indywidualną
ścieżkę Twojego zawodowego rozwoju.

1

wyślij do nas
swoje CV

2

uzupełnij profil
w parę minut

3

aplikuj jednym
kliknięciem

Historia sukcesów

Zobacz, co sądzą o nas osoby, które zdecydowały się na współpracę z WERBEO.
Zatrudnienie to dla osób niepełnosprawnych nie tylko szansa na stabilizację finansową, ale też z pewnością forma autoterapii. Dzięki WERBEO masz szansę pracować na różnych stanowiskach, przy wielu ciekawych projektach.
Kamila
Kraków
Mieszkam w Malborku a pracuje w Krakowie! Ale nie muszę codziennie dojeżdżać :) Dzięki WERBEO znalazłem zdalną pracę. Wymaga to ode mnie samodyscypliny, ale wreszcie jestem bardziej samodzielny i niezależny - także finansowo.
Krystian
Malbork
Dzięki WERBEO znalazłem zajęcie odpowiadające mojemu wyksztalceniu i doświadczeniu. Dzięki zatrudnieniu w formie telepracy, mogę pogodzić pracę z obowiązkami wynikającymi z mojej edukacji. Rekomenduję więc z pełnym przekonaniem WERBEO!
Michał
Katowice

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.

×

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.