Najczęściej zadawane pytania

Konto kandydata

Czy korzystanie z Werbeo.pl jest płatne ?

Nie. Wszystkie treści znajdujące się na Werbeo.pl są udostępniane Użytkownikom bezpłatnie. Konto na Werbeo.pl jest darmowe.

Dlaczego warto mieć konto na Werbeo.pl?

Dzięki Werbeo.pl możesz:
  • bezpłatnie i szybko aplikować na oferty pracy 
  • stworzyć za pomocą kreatora profesjonalne CV 
  • uzyskać dostęp do informacji dotyczących rynku pracy w Polsce
  • otrzymywać w formie newslettera dedykowane dla Ciebie oferty pracy.
Aby założyć konto na Werbeo.pl, kliknij: Załóż konto

Jak mogę się zalogować lub założyć konto?

Logowanie do Werbeo.pl jest dostępne w prawym górnym rogu każdej strony.

Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć klikając tu.
Z kontem Werbeo.pl możesz korzystać z dodatkowych opcji m.in. aplikować na oferty wraz z udostępnieniem Twojego CV pracodawcy, ustawić na Twoim adresie e-mail powiadomienia o nowych ofertach pracy, stworzyć profesjonalne CV.

Nie pamiętasz hasła ? Sprawdź jak je odzyskać.

Aby zmienić hasło do Twojego konta Werbeo.pl, kliknij tutaj i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Jak mogę stworzyć swoje CV ?

Aby stworzyć profesjonalne CV za pomocą Werbeo.pl musisz mieć założone swoje konto.  Następnym krokiem jest wypełnienie Podstawowych danych oraz Twojego profilu zawodowego. Po uzupełnieniu tych informacji będziesz mógł wygenerować swoje CV.

Jak mogę aplikować na ofertę pracy?

Aby aplikować na ofertę pracy, musisz mieć założone konto na Werbeo.pl. Zalecamy również, abyś od razu wypełnił swój Profil Zawodowy. Dzięki temu, aplikując na ofertę, przyszły pracodawca otrzyma Twoje CV.

Kto ma dostęp do moich danych osobowych?

Administratorem Państwa danych osobowych jest OBPON Sp. z o.o. Sp.K.. Powierzacie nam Państwo swoje dane, a my przekazujemy je innym podmiotom tylko w przypadku, gdy jest to związane z procesem rekrutacji i tylko na jego potrzeby.

Konto pracodawcy

Czy założenie konta na Werbeo.pl jest płatne ?

Nie. Założenie konta na portalu Werbeo.pl jest bezpłatne dla pracodawcy. Na koncie będą gromadzone wszystkie Twoje oferty pracy aktualne i archiwalne. Odpłatna jest tylko publikacja Twoich ofert pracy. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z cennikiem.

Dlaczego warto korzystać z Werbeo.pl?

Werbeo.pl jest pierwszym w Polsce portalem pracy dedykowanym wyłącznie osobom z niepełnosprawnościami. Dzięki werbeo, zyskujesz dostęp do największej bazy osób niepełnosprawnych, aktywnie poszukujących zatrudnienia. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie, współpraca z wybitnymi ekspertami oraz rozwiązania IT czynią nas liderem rynku pracy osób z niepełnosprawnościami. Nasz organizacja od ponad 20 lat zajmuje się tematyką zatrudniania osób niepełnosprawnych, dzięki Werbeo.pl znajdziesz wykwalifikowanych pracowników niepełnosprawnych.

Jak dodać ofertę pracy?

Aby dodać ofertę pracy na Werbeo.pl, należy najpierw założyć konto firmowe. Po założeniu konta, uzupełnij profil firmy. Informacje o Twojej firmie będą widoczne w każdym ogłoszeniu. Po zalogowaniu do Werbeo.pl, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk Nowe ogłoszenie, dzięki niemu będziesz mógł dodać nowe oferty pracy.

Jak mogę się zalogować lub założyć konto ?

Logowanie do Werbeo.pl jest dostępne w prawym górnym rogu każdej strony.

Jeśli nie założyłeś jeszcze konta, możesz to zrobić klikając tutaj.
Z kontem Werbeo.pl możesz dodawać Twoje oferty pracy, śledzić aplikację potencjalnych kandydatów do pracy oraz sprawdzać statystyki Twoich ogłoszeń.

Zapomniałeś hasła ? Sprawdź jak je odzyskać.

Aby zmienić hasło do konta firmowego Werbeo.pl kliknij tutaj. Następnie postępuj zgodnie z wskazówkami.

Jaki jest koszt umieszczenia ogłoszenia o pracę?

Koszt publikacji ogłoszenia w danym wariancie (BASIC, PREMIUM, BUSSINES)  poznasz, klikając w zakładkę Cennik
W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Oferty pracy / Ogłoszenia

Aplikowałem/am na ofertę pracy. Co dalej ?

Po przesłaniu swojej aplikacji do Pracodawcy otrzymasz od nas powiadomienie e-mail potwierdzające Twoje uczestnictwo w procesie rekrutacji. Na Twoim koncie Werbeo.pl w zakładce Moje aplikacje, możesz na bieżąco sprawdzać na które oferty aplikujesz obecnie bądź aplikowałeś w przeszłości.

Jak korzystać z wyszukiwarki ofert?

Aby rozpocząć wyszukiwanie ofert pracy w serwisie Werbeo.pl, należy w wyszukiwarce wpisać interesujące Ciebie stanowisko lub branżę a następnie w polu obok wprowadzić miasto w którym chciałbyś podjąć pracę. Jeśli podasz tylko stanowisko lub branżę, zobaczysz oferty pracy w całej Polsce.

Jak działają filtry wyszukiwania po lewej stronie ?

Jeśli przeglądasz oferty pracy po lewej stronie zauważysz filtry służące do personalizacji przeglądania ogłoszeń. Dzięki nim możesz dynamicznie wybierać ogłoszenia z danej branży lub z danego województwa. W związku z naszym ciągłym rozwojem, w niedalekiej przyszłości pojawią się nowe kategorie filtrów ułatwiające Ci korzystanie z Werbeo.pl.

Co zrobić jeśli treść ogłoszenia jest niezgodna z prawem, nieprawdziwa?

OBPON Sp. z o.o. Sp.K właściciel portalu Werbeo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń rekrutacyjnych zamieszczonych przez Pracodawców. Niezależnie od tego zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania publikacji Ogłoszeń Rekrutacyjnych naruszających prawo, dobre obyczaje, dobre imię lub interesy OBPON Sp. z o.o. Sp.K albo chronione prawem dobra osób trzecich, a w szczególności - Ogłoszeń Rekrutacyjnych zawierających  treści sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami lub uzasadnionymi interesami OBPON Sp. z o.o. Sp.K.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów działamy odpowiedzialnie w stosunku do wszystkich naszych partnerów, pracodawców oraz kandydatów.
Jeśli dostrzegłeś w ofercie pracy informacje, które budzą Twoje wątpliwości, przekaż nam swoje uwagi, a my skontaktujemy się z pracodawcą.

Płatności

W jaki sposób mogę zapłacić za publikację oferty ?

Za publikację ogłoszenia w Werbeo.pl możesz zapłacić przelewem na konto bankowe naszej Firmy lub poprzez szybkie płatności internetowe PayU. Korzystając z PayU Twoje ogłoszenie zostanie opublikowane natychmiast. Jeśli wybierzesz płatność przelewem  nasz rachunek bankowy oferta będzie opublikowana w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty.

Czy wystawiacie fakturę ?

Jesteśmy firmą z Polskim kapitałem w całości. Po opłaceniu publikacji ogłoszenia rekrutacyjnego wystawiamy fakturę VAT. Faktura zostanie wystawiona automatycznie po publikacji oferty. Możesz ją pobrać logując się na swojego konto w Werbeo do zakładki Płatności.

Zapłaciłeś przelewem, a Twoje ogłoszenie nie zostało opublikowane

Jeśli wybrałeś formę płatności przelew bankowy i Twoje ogłoszenie nie zostało opublikowane w Werbeo.pl natychmiast skontaktuj się z działem obsługi klienta, który udzieli Ci niezbędnych informacji.

Nie otrzymałeś potwierdzenia płatności z PayU?

Jeśli wybrałeś płatność za publikację ogłoszenia przez PayU i wykonałeś płatność poprawnie a Twoje ogłoszenie nie zostało opublikowane, prosimy bardzo o kontakt z działem obsługi klienta, który natychmiast rozwiąże Twoje problemy.

Inne

Dalej potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie lub problem?
Chętnie doradzimy i pomożemy.

Administratorem danych osobowych jest OBPON Sp. z o.o. Sp.k. (ul. A. Fredry 1/1, 37-700 Przemyśl). Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania infromacji handlowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z treścią Polityki prywatności.

Skontaktuj się z nami

Obsługa osób z niepełnosprawnościami

16 733 83 02 wew. 1

Obsługa pracodawców

16 733 83 02 wew. 2