Aktualności
Wersja Start

Wersja Start

0.00 pln

za 3 ogłoszenia

  • 30 dni emisji
  • 1 województwo
  • 2 kategorie

Wersja START to powitalny pakiet WERBEO.
Aby skorzystać z promocji kliknij 'Rozpocznij'.

Rozpocznij

Dodaj trzy darmowe ogłoszenia. Po 30 dniach emisji będziesz mógł wybrać wersję: BASIC, PREMIUM lub BUSINESS.

W standardzie

  • Logo firmy
  • Automatyczne powiadomienia

Pomoc (FAQ)

W tym miejscu znajdziesz wszystko o Werbeo.

Konto kandydata

Czy korzystanie z Werbeo.pl jest płatne ?

Dlaczego warto mieć konto na Werbeo.pl?

Jak mogę się zalogować lub założyć konto?

Nie pamiętasz hasła ? Sprawdź jak je odzyskać.

Jak mogę stworzyć swoje CV ?

Jak mogę aplikować na ofertę pracy?

Kto ma dostęp do moich danych osobowych?

Konto pracodawcy

Czy założenie konta na Werbeo.pl jest płatne ?

Dlaczego warto korzystać z Werbeo.pl?

Jak dodać ofertę pracy?

Jak mogę się zalogować lub założyć konto ?

Zapomniałeś hasła ? Sprawdź jak je odzyskać.

Jaki jest koszt umieszczenia ogłoszenia o pracę?

Oferty pracy / Ogłoszenia

Aplikowałem/am na ofertę pracy. Co dalej ?

Jak korzystać z wyszukiwarki ofert?

Jak działają filtry wyszukiwania po lewej stronie ?

Co zrobić jeśli treść ogłoszenia jest niezgodna z prawem, nieprawdziwa?

Płatności

W jaki sposób mogę zapłacić za publikację oferty ?

Czy wystawiacie fakturę ?

Zapłaciłeś przelewem, a Twoje ogłoszenie nie zostało opublikowane

Nie otrzymałeś potwierdzenia płatności z PayU?

Inne

Testowe pytanie

Dalej potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z jednym z naszych doradców.
Chętnie doradzimy i rozwiążemy Twój problem.

Dawid Dratwa

Specjalista ds. Sprzedaży

16 679-16-16 wew. 1

dawid.dratwa@werbeo.pl


Napisz

Renata Grenda

Specjalista ds. Sprzedaży

16 679-16-16 wew. 1

r.grenda@werbeo.pl


Napisz

Damian Dratwa

Specjalista ds. Sprzedaży

16 679-16-16 wew.1

d.dratwa@werbeo.pl


Napisz

Jakub Belski

Specjalista IT

691 909 403

j.belski@werbeo.pl


Napisz

Krzysztof Stępień

Specjalista IT

16 733 83 02 wew. 3

k.stepien@werbeo.pl


Napisz

Renata Pich

Manager działu HR

500 622 662

r.pich@werbeo.pl


Napisz

Renata Grenda

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

16 733 83 02 wew. 2

r.grenda@werbeo.pl


Napisz

Monika Mróz

Specjalista ds. Rekrutacji

502 784 876

m.mroz@werbeo.pl


Napisz

Magdalena Zawadzka

Specjalista ds. Rekrutacji

883 100 003

m.zawadzka@werbeo.pl


Napisz

Katarzyna Kubas

Specjalista ds. Rekrutacji

722 100 060

k.kubas@werbeo.pl


Napisz

Sabina Pomajda

Specjalista ds. Obsługi Kandydatów

16 733 83 02 wew. 1

s.pomajda@werbeo.pl


Napisz

Katarzyna Domaradzka

Specjalista ds. Obsługi Kandydatów

16 733 83 02 wew. 1

k.domaradzka@werbeo.pl


Napisz

Konrad Buła

Specjalista ds. Sprzedaży

16 679-16-16 wew.1

k.bula@werbeo.pl


Napisz

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się

Chętnie pomożemy Ci z Werbeo. Zanim jednak wyślesz wiadomość, zajrzyj do sekcji Artykuły gdzie znajdziesz odpowiedzi na większość pytań.

Dane kontaktowe

Werbeo

Portal Pracy
dla Osób Niepełnosprawnych

Dane kontaktowe

801 00 72 72

kontakt@werbeo.pl

Plac Jana Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów

Dane prawne

NIP: 5170362236

REGON: 180950466

KRS: 0000452408

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.

×

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.