OBPON.PL podkarpackie · Przemyśl opublikowano: 03 październik 2018 09:54

Zakres obowiązków

  • współpraca z osobami bezrobotnymi lub chcącymi zmienić miejsce pracy lub przekwalifikować się
  • doradztwo w zakresie poszukiwania pracy, przygotowania się na rozmowę kwalifikacyjną
  • przeprowadzanie wywiadu zawodowego z bezrobotnym lub kandydatem do pracy
  • opracowywanie alternatywnych ścieżek kariery, dopasowanych do kwalifikacji, wykształcenia, wieku, płci zainteresowań i predyspozycji
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji, oferowanie i wyszukiwanie szkoleń, kursów, studiów, których ukończenie umożliwi osobom bezrobotnym osiągnięcie założonych celów zawodowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym. Preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: psychologia, socjologia, pedagogika, doradztwo zawodowe lub studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego
  • mile widziane kursy uzupełniające z zakresu doradztwa zawodowego potwierdzone certyfikatami
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe jako doradca zawodowy poświadczone odpowiednimi dokumentami
  • wiedza z zakresu przepisów prawa normujących zasady poradnictwa zawodowego oraz podstaw prawa pracy
  • umiejętności trenerskie zdobyte w toku działalności zawodowej
  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, skrupulatność

Oferujemy

  • start’upową atmosferę – płaska struktura zatrudnienia, niekorporacyjne środowisko
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wewnętrzne oraz podwyższanie kwalifikacji zawodowych
  • świetne warunki pracy – dogodna lokalizacja i komfortowe miejsce pracy
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

O firmie

Firma Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o. o. Sp.K. świadczy od ponad 15 lat usługi wyłącznie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z zakładami pracy chronionej i pracodawcami osób niepełnosprawnych z tzw. otwartego rynku pracy jesteśmy w stanie swoje usługi świadczyć w sposób profesjonalny na terenie całego kraju, wyczerpując wszelkie potrzeby naszych Klientów.

Z usług naszej firmy korzysta już ok. 1500 firm. Odwiedzalność naszych serwisów internetowych to ok. 1 mln odwiedzin miesięcznie. W naszych serwisach znajduje się ponad 150 tysięcy artykułów, opracowań oraz ponad 20 tys. pytań i odpowiedzi, co stanowi największy zbiór informacji o tematyce dla pracodawców osób niepełnosprawnych.

Jeden z podstawowych zakresów naszej działalności to usługi agencji pracy, rekrutacja osób niepełnosprawnych - profesjonalne usługi rekrutacyjne i rozwiązania wspierające z zakresu HR dla firm, portal z ogłoszeniami o pracę dla osób niepełnosprawnych aktywnych zawodowo, największa baza CV osób niepełnosprawnych poszukujących pracy.

Ilość wyświetleń oferty: 36

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.