Wyróżniona oferta

Pracownik działu IT - praca stacjonarna w Przemyślu

opublikowano: 20 lutego 2024 00:00

OBPON.PL

podkarpackie • Przemyśl

Zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne użytkowników systemów i aplikacji biurowych w codziennej pracy
  • zarządzanie uprawnieniami oraz administrowanie kontami poczty elektronicznej
  • przygotowanie sprzętu dla nowych pracowników, w tym instalacja, konfiguracja i aktualizacja systemów operacyjnych i aplikacji,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów z oprogramowaniem, sprzętem IT i drukarkami
  • inwentaryzacja i ewidencjonowanie sprzętu IT oraz aktualizacja wykazu telefonów komórkowych

Wymagania

  • wykształcenie o profilu informatycznym
  • praktyczna umiejętność konfiguracji sprzętu oraz diagnozowania usterek
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych
  • samodzielność, sumienność i terminowość w realizacji zadań
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie w pełnym wymiarze godzin
  • bardzo dużą różnorodność zadań i ciekawych projektów
  • wsparcie Zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który dzieli się swoją wiedzą i wspiera w szukaniu nowoczesnych rozwiązań
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta, w pakiecie opłacone miejsce parkingowe

OBPON.PL

Od ponad dwóch dekad wspiera pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami. Świadczy usługi z zakresu rekrutacji i HR, prowadzi audyty i szkolenia oraz dostarcza aplikacje do rozliczeń z PFRON. W codziennej działalności promuje wartości, jakie niesie ze sobą biznes odpowiedzialny społecznie w zakresie aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.