Wyróżniona oferta

Asystent wsparcia działu księgowości- praca zdalna

opublikowano: 12 lutego 2024 00:00

Rekrutacja na zlecenie

Cała Polska

Zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedaży
  • przygotowywanie załączników do faktur
  • rozliczanie kont księgowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • j. angielski na poziomie komunikatywnym
  • MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • myślenie analityczne
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Mile widziane

  • wykształcenie/kursy związane z rachunkowością

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne benefity pracownicze: dofinansowanie do karty Multisport, vouchery rabatowe na zakupy online, zniżka pracownicza na produkty firmowe
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • możliwość rozwoju zawodowego

Cała Polska

Nasz partner to znana i rozpoznawalna w kilkunastu krajach w Europie sieć sklepów, oferująca odzież oraz produkty do domu. Stawiając na ciągły rozwój i dbając o różnorodność w zespole, zapewnia atrakcyjne warunki pracy oraz wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, stając się częścią międzynarodowego sukcesu — aplikuj już dziś!