Wyróżniona oferta

Asystent wsparcia ds. technicznych - praca zdalna

opublikowano: 23 kwietnia 2024 10:07

Rekrutacja na zlecenie

Cała Polska

Zakres obowiązków

  • obsługa i aktualizacja zgłoszeń serwisowych
  • kontakt z wykonawcami napraw i kierownikami sklepów/administratorami obiektów
  • wsparcie zespołu w przygotowaniu dokumentacji i ustalaniu kosztów
  • kontrola poprawności wykonanych prac
  • rozliczenie kosztów napraw na podstawie faktur i protokołów
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

  • znajomość prawa budowlanego
  • znajomość branży budowlanej i elektrycznej
  • znajomość Ms Word i Ms Excel na poziomie podstawowym
  • znajomość AutoCad i/lub DWG True View na poziomie podstawowym
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z branżą budowlaną lub elektryczną;
  • Wykształcenie związane z branżą budowlaną lub elektryczną.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prace 100% w formie zdalnej
  • 7 godzinny dzień pracy
  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy (laptop oraz słuchawki)
  • atrakcyjne benefity pracownicze: platforma benefitowa ( w tym vouchery rabatowe, dofinansowanie karty Multisport, opieka medyczna), zniżka pracownicza na produkty firmowe
  • pomoc i wsparcie doświadczonego zespołu
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie

Informacje dodatkowe

Nasz dział na co dzień zajmuje się utrzymaniem nieruchomości, w których znajdują się nasze sklepy stacjonarne. Nowy pracownik wesprze nas w działaniach związanych z obsługą zgłoszeń (zgłoszenia dotyczące awarii w sklepach) oraz działaniach mających na celu rozwiązanie problemu, aby sklep jak najszybciej powrócił do normalnego działania.

Cała Polska

Nasz partner to znana i rozpoznawalna w kilkunastu krajach w Europie sieć sklepów, oferująca odzież oraz produkty do domu. Stawiając na ciągły rozwój i dbając o różnorodność w zespole, zapewnia atrakcyjne warunki pracy oraz wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, stając się częścią międzynarodowego sukcesu — aplikuj już dziś!