Wyróżniona oferta

Asystent Zespołu Księgowości/ Junior Accountant - praca zdalna

opublikowano: 10 lipca 2024 00:00

Rekrutacja na zlecenie firmy

Cała Polska

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych, monitorowanie terminów płatności
  • Łączenie dokumentów magazynowych PZ z fakturami: porównanie PZtów z fakturami dostawców, współpraca z działem zakupów w razie niezgodności, dokonywanie wpisów księgowych związanych z kosztami magazynowymi.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1rok
  • wykształcenie wyższe z obszaru rachunkowości
  • dobra znajomość MS Excel
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • skrupulatność i terminowość w realizacji zadań
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Mile widziane

  • znajomość programu Microsoft Dynamics AX

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w formie zdalnej
  • sprzęt firmowy niezbędny do wykonywania pracy
  • szeroki wachlarz benefitów dofinansowanie zajęć sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, zniżki na firmowe produkty i usługi, dofinansowanie nauki języków i wiele innych
  • wsparcie doświadczonego zespołu w codziennej pracy

Cała Polska

Nasz partner jest wiodącym producentem części zamiennych do samochodów w Europie. Dołącz do międzynarodowej firmy obecnej w 6 krajach, z dwoma zakładami produkcyjnymi w Polsce, gdzie pracuje blisko 1 500 osób. Firma kładzie szczególny nacisk na różnorodność, dbając o to, aby każdy pracownik czuł się mile widziany. Tworzy otwarte i inkluzywne środowisko pracy, które wspiera rozwój umiejętności i pasji osób z niepełnosprawnościami poprzez ich aktywne zaangażowanie w różnorodne projekty zawodowe. Jeśli szukasz nowych możliwości do rozwoju, nie czekaj i aplikuj już teraz!