Asystent-/ka Dyrektora Generalnego

Hertz Systems LTD sp z o.o. lubuskie · Zielona Góra opublikowano: 19 czerwiec 2019 09:51

Zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa kancelaryjna biura Dyrektora Generalnego
  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych, podróży służbowych i wyjazdów firmowych
  • Współpraca z poszczególnymi działami spółki, w tym koordynacja sprawnego przepływu informacji
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Dyrektora Generalnego
  • Tłumaczenia ustne oraz opracowywanie tekstów w języku angielskim

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku nauki
  • Doświadczenie na stanowisku asystenta/ki lub podobnym (min. 2 lata)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), warunek konieczny
  • Świetna organizacja pracy własnej, realizacja wielu zadań pod presją czasu
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz dokładność przy sporządzaniu dokumentacji
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność redagowania tekstu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilną pracę w nowoczesnej, dynamicznej firmie, istniejącej od 30 lat.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Komfortowe warunki pracy
  • Udział w projektach polskich i zagranicznych o charakterze biznesowym, wdrożeniowym

O firmie

Polska firma z blisko 30-letnim doświadczeniem, działająca w obszarach systemów bezpieczeństwa, wojskowych systemów teleinformatycznych, systemów nawigacji satelitarnej GPS i systemów kosmicznych.

Ilość wyświetleń oferty: 71

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.