Tape a l’œil mazowieckie · Warszawa opublikowano: 01 październik 2019

Zakres obowiązków

  • Poszukujemy osób do prac porządkowych w sklepie i wykładaniu towaru, które dołączą do naszego zespołu i pomogą nam nieustannie się rozwijać.
  • Jesteśmy otwarci na pracowników w każdej z naszych lokalizacji:
  • Piaseczno: Puławska 46, 05-500 PIASECZNO
  • Kraków M1: Aleja Pokoju 67, 31-580 KRAKÓW
  • Korona: Bolesława Krzywoustego 126, 51-421 WROCŁAW
  • Zakopianka: Zakopiańska 62, 30-418 KRAKÓW
  • Swadzim: św. Antoniego 2, 62-080 TARNOWO PODGÓRNE
  • Łomianki: Brukowa 25, 05-092 ŁOMIANKI
  • Komorniki: Głogowska 432, 60-004 POZNAŃ
  • Janki: Mszczonowska 3, 05-090 JANKI
  • Wileńska: Targowa 72, 03-734 WARSZAWA
  • Mokotów: Wołoska 12, 02-675 WARSZAWA
  • Wroclavia: Sucha 1, 50-086 WROCŁAW

Wymagania

  • Czego oczekujemy:
  • Pełnej pasji, energicznej, optymistycznej, przebojowej osoby, która kocha ludzi, dzieci i chce być blisko nich każdego dnia,
  • Efektywnego zarządzania sobą w czasie,
  • Podtrzymywanie pozytywnej atmosfery w zespole,

Oferujemy

  • Co oferujemy:
  • Umowa o pracę lub zlecenie – Ty decydujesz która forma odpowiada Ci najbardziej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i comiesięczne system premiowy uzależniony od własnego zaangażowania i pasji do ludzi i handlu dający do 30 % extra swojego wynagrodzenia.
  • Wakacje pod gruszą – dofinansowujemy Twój urlop max 600 netto PLN,
  • Bony świąteczne dla każdego 800 netto PLN,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku dzięki czemu możesz poszerzać horyzonty i rozwijasz się z nami,
  • Wielkie wsparcie podczas wdrażania się

O firmie

Tape a l'oeil to moda dla szczęśliwych, zwariowanych i pełnych energii dzieci! Francuskie korzenie sprawiają, że proponujemy ubrania modne, a zarazem bardzo wygodne i w doskonałej jakości. Wierzymy że każde dziecko ma talent! Marka znana i ceniona na rynku światowym od 1993 roku, posiadająca ponad 300 sklepów. W Polsce obecna od 5 lat, aktualnie z 11 sklepami.

Nieustannie się rozwijamy, chcemy otwierać nowe sklepy i poszukujemy pełnych pasji ludzi, którzy dołączą do naszego utalentowanego zespołu i nam w tym pomogą.

Ilość wyświetleń oferty: 202

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.