Wrocław PRACA W MARKECIE dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Dino Polska S.A. dolnośląskie · Wrocław opublikowano: 01 październik 2019 12:58

Zakres obowiązków

  • Obsługa kasy fikalnej
  • Obsługa działu mięsnego
  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży
  • Dbanie o ekspozycję towarów

Wymagania

  • Brak wymagań

Oferujemy

  • Możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb
  • Realną możliwość rozwoju. Stawiamy na awanse wewnętrzne
  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę
  • Niezbędne szkolenia

Informacje dodatkowe

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dino Polska S.A. z siedzibą w Krotoszynie (63-700), przy ul. Ostrowskiej 122. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: abi@marketdino.pl lub na piśmie na adres siedziby Spółki. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO w związku z art. 22 [1] § 1 Kodeksu pracy), a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się pod adresem: https://marketdino.pl/rodo/ w zakładce - klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji.

O firmie

Dino Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Posiadamy ponad 1000 placówek zlokalizowanych w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, świętokrzyskim, małopolskim i pomorskim.

Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego za cel stawiamy sobie świeżość i dobrą jakość oferowanych towarów!

Ilość wyświetleń oferty: 199

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.