Mechanik Serwisant

LEMARPOL mazowieckie · Warszawa opublikowano: 09 listopad 2018 09:04

Zakres obowiązków

  • NAPRAWA I KONSERWACJA WÓZKÓW WIDŁOWYCH
  • WYKONYWANIE PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH U KLIENTA
  • WYMIANA CZĘŚCI I PODZESPOŁÓW PO PRZEPROWADZENIU MECHANICZNEJ LUB KOMPUTEROWEJ DIAGNOSTYCE DEFEKTU
  • PRACA MOBILNA

Wymagania

  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MIN 1 ROK
  • UPRAWNIENIA KONSERWATORA
  • PRAWO JAZDY KAT B
  • KOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ WSPÓŁPRACY Z LUDŹMI
  • DOKŁADNOŚĆ W WYKONYWANIU POWIERZONYCH ZADAŃ
  • ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
  • WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE TECHNICZNE LUB ZAWODOWE MECHANIKA I BUDOWA MASZYN, ELEKTRYKA, AUTOMATYKA

Oferujemy

  • STABILNE ZATRUDNIENIE
  • UMOWA O PRACĘ NA PEŁNY ETAT
  • TERMINOWE WYNAGRODZENIE
  • MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU I PODNOSZENIA KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH
  • DUŻA SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU
  • NIEZBĘDNE NARZĘDZIA PRACY

O firmie

LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE Sp. z o.o. to obecnie czołowy importer wózków widłowych takich marek jak m.in. TOYOTA, KOMATSU, NISSAN, MITSUBISHI, a teraz także MANITOU.

Na polskim rynku firma Lemarpol Wózki Widłowe sp. z o.o. pojawiła się w 1994 roku jako biznes rodzinny, w który zainwestowany został jedynie polski kapitał. Ugruntowaną pozycję w branży firma zapewniła sobie poprzez rzetelną i kompleksową obsługę różnych klientów. Dzisiaj nasza firma gwarantuje Państwu sprzęt najlepszej jakości sprowadzany z Japonii. Możemy pochwalić się czołowym miejscem w gronie importerów wózków widłowych japońskich marek takich jak: Toyota, Komatsu czy Nissan. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się spełnić wymagania ponad 5 tysięcy klientów . Firma Lemarpol zajmuje się też wynajmem i serwisem wózków widłowych .

Ilość wyświetleń oferty: 274

Portal Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Wersja mobilna już wkrótce

Ciężko pracujemy nad wersją mobilną...

Tymczasem wypróbuj wersję na komputer.