Wyróżniona oferta

Asystent wsparcia działu zakupów - praca hybrydowa w Poznaniu

opublikowano: 23 kwietnia 2024 09:55

Rekrutacja na zlecenie

wielkopolskie • Poznań

Zakres obowiązków

  • praca w systemie informatycznym i na arkuszach kalkulacyjnych
  • dbanie o poprawność wprowadzanych danych oraz ich aktualizacja
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiegu dokumentów
  • wsparcie działu zakupów operacyjnych w bieżących zadaniach

Wymagania

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2
  • dobra znajomość komputera oraz pakietu MS Office - szczególnie Excel w zakresie funkcji tabeli przestawnych, formatowania danych, filtrowania i wyszukiwania danych
  • systematyczność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy
  • benefity (pakiet medyczny, dofinansowanie do karty Multisport oraz vouchery rabatowe na produkty firmowe)
  • przyjazny zespół w pracy.

Nasz partner to znana i rozpoznawalna w kilkunastu krajach w Europie sieć sklepów, oferująca odzież oraz produkty do domu. Stawiając na ciągły rozwój i dbając o różnorodność w zespole, zapewnia atrakcyjne warunki pracy oraz wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, stając się częścią międzynarodowego sukcesu — aplikuj już dziś!