Wyróżniona oferta

Asystent wsparcia działu planowania - praca zdalna

opublikowano: 08 maja 2024 13:54

Rekrutacja na życzenie klienta

Cała Polska

Zakres obowiązków

  • przygotowanie zamówień w arkuszu Excel (nr produktu, nr producenta, data itp.)
  • wprowadzanie poprawek do zamówień w pliku Excel i programie Oracle
  • weryfikacja zestawień w programie importowym dotyczących zamówień
  • komunikacja (mailowa, Teams) z działami w celu doprecyzowania zamówień

Wymagania

  • średniozaawansowana znajomość arkusza Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • komunikatywność
  • staranność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w formie zdalnej
  • 7-godzinny dzień pracy
  • służbowy laptop oraz telefon
  • dofinansowania do karty sportowej MultiSport lub opieki medycznej LuxMed oraz ubezpieczenie grupowe

Cała Polska

Naszym partnerem jest międzynarodowa sieć handlowa, która tylko na terenie Polski dostępna jest już w ponad 200 lokalizacjach. Jej rozwój stał się możliwy dzięki atrakcyjnej ofercie asortymentowej, zarządzanej przez różnorodny, zaangażowany zespół, w którym mocną rolę odgrywają osoby z niepełnosprawnościami. Wszystkim pracownikom firma zapewnia atrakcyjne warunki pracy w przyjaznym i otwartym środowisku. Aplikuj już dziś i wejdź na zupełnie nową ścieżkę zawodową!