Wyróżniona oferta

Asystent ds. organizacyjnych z j. angielskim - praca zdalna

opublikowano: 09 lipca 2024 00:00

Rekrutacja na zlecenie

Cała Polska

Zakres obowiązków

  • pomoc w zarządzaniu agendą, organizowanie spotkań
  •  sporządzanie podsumowań ze spotkań
  •  informowanie zespołu o nadchodzących wydarzeniach/otwarciach sklepów i wsparcie w weryfikacji kompletności zamówień
  •  zbieranie danych do raportu od innych członków zespołu
  •  wsparcie w wizualizacji danych (edycja prezentacji PoowerPoint, wykresy)

Wymagania

  • znajomość Ms Excel na poziomie średniozaawansowanym (tabela przestawna, wizualizacja danych, wykresy)
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • dobre umiejętności komunikacyjne; umiejętność pracy w zespole
  • dbałość o szczegóły i detale
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w formie zdalnej
  • pracę w międzynarodowej firmie, która znalazła się na liście najlepszych pracodawców w Polsce według Forbes i jest uwielbiana przez miliony konsumentów w Polsce i Europie
  • sprzęt firmowy niezbędny do wykonywania pracy
  • atrakcyjne benefity pracownicze: dofinansowanie do karty Multisport, vouchery rabatowe na zakupy online, zniżka pracownicza na produkty firmowe
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, aby każdy czuł się bezpiecznie
  • przyjazny zespół w pracy

Informacje dodatkowe

Dział Supply Chain (łańcucha dostaw) odgrywa kluczową rolę w organizacjach, zajmując się zarządzaniem przepływem towarów, informacji i finansów od surowców po gotowe produkty dostarczane do klienta końcowego. Aktualnie poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół w analizie danych oraz zadaniach administracyjnych.

Cała Polska

Nasz partner to znana i rozpoznawalna w kilkunastu krajach w Europie sieć sklepów, oferująca odzież oraz produkty do domu. Stawiając na ciągły rozwój i dbając o różnorodność w zespole, zapewnia atrakcyjne warunki pracy oraz wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, stając się częścią międzynarodowego sukcesu — aplikuj już dziś!