Wyróżniona oferta

Asystent wsparcia działu zakupów centralnych- praca zdalna

opublikowano: 18 października 2024 00:00

Rekrutacja na zlecenie

Cała Polska

Zakres obowiązków

  • nadzór nad skrzynką mailową
  • archiwizacja plików od dostawców na dysku sieciowym (tworzenie folderów, segregacja dokumentów)
  • wsparcie w sporządzaniu wstępnych zestawień ofert
  • zarządzanie kalendarzem spotkań (szukanie dogodnych terminów przy użyciu asystenta planowania, wysyłka zaproszeń wg wzoru)
  • wprowadzanie danych i kontraktów do sytemu, wyszukiwanie danych w dokumentach uzupełnianie pól formularza systemowego
  • weryfikacja zgłoszeń o dodanie dostawcy do systemu
  • wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

Wymagania

  • znajomość Ms Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • średniozaawansowana znajomość języka angielskiego
  • dobre umiejętności komunikacyjne; umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nauce obsługi nowych programów
  • dbałość o szczegóły i detale
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (oraz dodatkowe dokumenty potrzebne do zatrudnienia wymagane przez pracodawcę)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w formie zdalnej
  • pracę w międzynarodowej firmie, która znalazła się na liście najlepszych pracodawców w Polsce według Forbes i jest uwielbiana przez miliony konsumentów w Polsce i Europie
  • sprzęt firmowy niezbędny do wykonywania pracy,
  • atrakcyjne benefity pracownicze: dofinansowanie do karty Multisport, vouchery rabatowe na zakupy online, zniżka pracownicza na produkty firmowe

Cała Polska

Nasz partner to znana i rozpoznawalna w kilkunastu krajach w Europie sieć sklepów, oferująca odzież oraz produkty do domu. Stawiając na ciągły rozwój i dbając o różnorodność w zespole, zapewnia atrakcyjne warunki pracy oraz wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, stając się częścią międzynarodowego sukcesu — aplikuj już dziś!