Jak znaleźć pracę?

Bezpiecznie. Legalnie. Bezpłatnie.

Zaufaj nam – nikt tak bardzo jak my nie rozumie potrzeb
osób z niepełnosprawnością w zakresie ich aktywizacji zawodowej

1. Zastanów się jakiej pracy szukasz...

Skoro już odwiedziłeś nasz serwis, zapewne wiesz, jakiej pracy poszukujesz, ale czy na pewno przeanalizowałeś wszelkie aspekty Twojego działania przed aplikowaniem na konkretne stanowisko? Przedstawimy Ci kilka istotnych czynności, nad którymi powinieneś się pochylić, a które zwiększą Twoje szanse na znalezienie zatrudnienia, a nam ułatwią dobór optymalnej dla Twojej osoby oferty.

2. Zdiagnozuj umiejętności, doświadczenia, oczekiwań i możliwości

Zweryfikuj swoje umiejętności, zastanów się co potrafisz robić, co robisz najlepiej, a przede wszystkim co chciałbyś robić, oczywiście uwzględniając własne możliwości. Zastanów się, jakie są Twoje oczekiwania i czy nie są zbyt wygórowane. Czy aby Twoje CV nie wymaga zmiany lub stworzenia go od nowa?

3. Pokaż dlaczego warto Cię zatrudnić

Opisz siebie językiem korzyści i sukcesu, oczywiście uwzględniając realia dotychczasowych osiągnięć i predyspozycji. Profesjonalne CV powinno przedstawiać Twoje najważniejsze osiągnięcia zawodowe. Zastanów się, jakie największe korzyści udało Ci się zapewnić dotychczas pracodawcom oraz jakie może udać Ci się zagwarantować. Zapisz je i zacznij traktować jako swoje sukcesy, a następnie przenieś do CV. To właśnie tym różnisz się od innych kandydatów!

4. Zastanów się, jakiego rodzaju pracę możesz wykonywać

Zastanów się, jakiego rodzaju pracę możesz wykonywać, aby Twoje ograniczenia, wynikające z posiadanego stopnia niepełnosprawności i schorzenia nie stanowiły dla Ciebie bariery w jej wykonywaniu. Przede wszystkim czy ma być to praca stacjonarna czy zdalna. Jakiego rodzaju udogodnienia pracodawca powinien Ci zapewnić w pracy stacjonarnej? Jaką odległość jesteś w stanie pokonać, aby dojeżdżać do pracy?

5. Szukaj pracy z WERBEO

  • Przy tworzeniu profesjonalnego CV możesz skorzystać z dostępnego na stronach portalu WERBEO.PL kreatora tego dokumentu. Masz już dobrze napisane CV, stwórz konto w naszym serwisie, dokładnie wypełnij wszystkie pola formularza i korzystaj bezpłatnie z funkcjonalności naszego serwisu.
  • Czekaj na oferty pracy powiązane z Twoim profilem zawodowym lub kontakt z naszym działem rekrutacji. Możesz także przeglądać i subskrybować samodzielnie pojawiające się w WERBEO oferty pracy. Jeśli ilość napływających do Ciebie ofert nie jest satysfakcjonująca zastanów się, czy przedstawione przez Ciebie w CV warunki nie są zbyt wygórowane lub też czy nie warto zmodyfikować i rozszerzyć swojego profilu zawodowego, skorzystać z dodatkowych szkoleń czy kursów. Zawsze możesz zadzwonić na infolinię WERBEO i skorzystać z pomocy naszych doradców zawodowych.
  • Portal WERBEO to jedyny profesjonalny serwis pracy dla osób z niepełnosprawnością. Posiadamy największą bazę kandydatów do pracy oraz ofert pracy. Z nami znacznie zwiększysz możliwość podjęcia pracy, z nami zawsze możesz zmienić swoją dotychczasową pracę na lepszą. Oszczędzimy Twój czas, doradzimy, zapewnimy profesjonalne doradztwo oraz przygotujemy indywidualną ścieżkę Twojego rozwoju. Z wielkim zadowoleniem będziemy śledzić ścieżkę Twoich sukcesów zawodowych.